Latest topics
» salamzzz....
Wed Sep 19, 2012 12:47 pm by NoObEr 69

» Jemaah Baru Here !
Wed Aug 29, 2012 8:25 pm by KhairulAmin45

» salam prkenalan
Sun Jul 22, 2012 1:10 am by muhammad yusuf

» Assalammualaikum.... Tumpang Lalu....
Thu Jul 05, 2012 1:19 am by Vazo

» Saudara Baru here..
Wed Jul 04, 2012 11:14 pm by FBI

» Salam semua~ new member here~
Mon May 07, 2012 11:59 pm by silv3r

» salam to all forum members..
Sat Apr 14, 2012 8:13 pm by encik mee

» Assalamualaikum Para Jemaah Sekalian...
Fri Apr 13, 2012 9:44 pm by cdek lengchay

» How to join JOJ?
Wed Apr 11, 2012 10:52 pm by Aloy83


Salam 1 malaysia..nubis masuk mengadap

View previous topic View next topic Go down

Salam 1 malaysia..nubis masuk mengadap

Post  tokboi on Tue Mar 01, 2011 2:57 pm

salam 1 malaysia.. Very Happy

nama pa? tokboi
dok mana? penang
keta apa?kancil

sila beri tunjuk ajar pada nubis..

tq

tokboi

Posts : 1
Join date : 01/03/2011

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum